Klaidos žinutė

Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor - require_once() (eilutė 127/home/appetite/public_html/drupal/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Mūsų paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame reprezentacines interneto svetaines (dizainas, html/css kodavimas, Drupal TVS diegimas, modulių parinkimas ir konfigūravimas). Šiandien, kai informacijos visų pirma ieškoma internete, interneto svetainė tapo privalomas verslo atributas kaip logotipas ar vizitinė kortelė. Mūsų kuriamos interneto svetainės pasižymi paprastu valdymu ir dideliu lankstumu dėl to, kad naudojame atviro kodo turinio valdymo sistemą „Drupal“.

Internetinis marketingas

Gražaus dizaino interneto svetainė tėra dalis efektyvaus interneto marketingo. Tam, kad svetainė būtų naudinga Jūsų verslui turite pasirūpinti ne tik patraukliu interneto svetainės dizainu, tačiau ir kokybišku, lankytojams naudingu turiniu, bei interneto svetainės reklama. Viena efektyviausių reklamos formų internete - SEO (optimizavimas paieškos sistemoms) ir Google Adwords.

Grafinis dizainas

Žmogus lengviau priima ir įsimena vizualinę informaciją, todėl grafinis dizainas ypatingai svarbus pristatant verslą, produktus ar paslaugas. Siūlome profesionalias grafinio dizaino paslaugas, kuriant įmonės firminį stilių (logotipai, firminiai blankai, kalendoriai, vizitinės kortelės, ir kiti verslo atributai). Taip pat maketuojame pastebimas reklamos priemones: skrajutes, lankstinukus, pakvietimus.

Reklaminė fotografija

Bendradarbiaujame su fotografais, kurie padės iliustruoti turinį vaizdingomis ir kokybiškomis nuotraukomis. Tinkamas pateikimas klientui leidžia lengviau įsiminti produktą, sukuria kokybės įspūdį.

Tekstų rengimas, straipsnių rašymas

Rašome tekstus, straipsnius atsižvelgdami į paieškos sistemas (turinio optimizavimas). Turinys vienas svarbiausių veiksnių pritaukiant vartotoją – klientą į įmonės interneto svetainę. Dažnai naudingais straipsniais atnaujinama svetainė sukuria papildomos vertės lankytojui, padidina lankomumą.

Verslo plano rengimas

Siūlome savo pagalbą rengiant verslo planą. Atliekame rinkos tyrimus, verslo vidinės ir išorinės aplinkos, SSGG analizes. Esame susipažinę su bankų ir kreditų unijų keliamais reikalavimais, todėl padėsime tinkamai paruošti verslo planą ir sutaupyti laiko šiame etape.

Turite klausimų?