Klaidos žinutė

Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; panels_cache_object has a deprecated constructor - require_once() (eilutė 127/home/appetite/public_html/drupal/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Internetinis marketingas

Gražaus dizaino interneto svetainė tėra dalis efektyvaus interneto marketingo. Tam, kad svetainė būtų naudinga Jūsų verslui turite pasirūpinti ne tik patraukliu interneto svetainės dizainu, tačiau ir kokybišku, lankytojams naudingu turiniu.

Sukūrus tekstus išsamiai pristatančius jūsų prekes, paslaugas ar veiklą galima tikėtis patekti į natūralius Google paieškos rezultatus. Šia paieška Lietuvoje naudojasi 95% - 98 % interneto vartotojų, tačiau daugiau kaip 80 % ieškančiųjų informacijos nežiūri toliau antro paieškos rezultatų puslapio. Vadinasi, jei jūsų interneto svetainė nepatenka į pirmąjį Google paieškos rezultatų puslapį prarandama daug potencialių klientų.

Svetainės turinio optimizavimas, straipsnių rašymas gali padėti pakelti jūsų svetainę paieškos rezultatuose, tačiau tai labai priklauso nuo jūsų konkurentų veiklos aktyvumo internete. Esant didelei konkurencijai, ribotam laikui reikia investuoti į Jūsų interneto svetainės, o tiksliau Jūsų verslo, reklamą internete.

Google AdWords viena efektyviausių reklamos internete formų, tai lemia šios savybės:

  • Apmokestinimo modelis. Mokama tik už realius svetainės lankytojus lankytojus paspaudusius ant jūsų reklamos.
  • Google AdWords reklama rodoma tik prie susijusių su jūsų verslu paieškos rezultatų. Tai padidina reklamos efektyvumą, nes ji pateikiama potencialiam klientui ieškančiam Jūsų paslaugų ar produktų.
  • Galimybė išmatuoti reklamos rezultatus, įvertinti investicijų grąžą. Google suteikia puikius įrankius reklamos grįžtamojo ryšio analizei, o tai leidžia tobulinti interneto marketingo kampanijos ir pasiekti didesnį efektyvumą.

Pradėti savo verslo marketingo kampaniją internete gali kiekvienas . Internete yra daug galimybių susikurti savo interneto svetainę nemokamai, straipsnius taip pat galite rašyti patys, pasidomėjus galima kurti ir minėtus Google Adwords reklamos skelbimus. Tačiau prieš pradedant, tai daryti įvertinkite savo galimybes. Visiems elementams įvaldyti reikalingos žinios, kurių įgijimas reikalauja laiko, tai šiandien yra brangiausias išteklius. Ir ne vien metaforiškai, įvertinkite savo ir savo darbuotojų laiko sąnaudas.

Mūsų komanda turi reikalingas žinias ir gebėjimus efektyviam internetinio marketingo planui sudaryti ir įgyvendinti ir esame įsitikinę, kad tai galime padaryti mažesnėmis sąnaudomis nei Jūs, todėl norėtume tapti jūsų išoriniu marketingo internete skyriumi.

Internetinio marketingo paslaugos

SEO paslaugos

  • Konsultacijos: SEO auditas, rekomendacijų pateikimas
  • Raktinių žodžių analizė, Raktinių žodžių parinkimas
  • Konkurentų analizė, ataskaitų pateikimas
  • Interneto svetainės turinio optimizavimas
  • Nuorodų tinklo kūrimas, Įtraukimas į katalogus, Registracija interneto kataloguose

Google Adwords reklama

  • Google AdWords reklamos kūrimas ir priežiūra
  • Adwords rezultatų analizė ir pateikimas

Interneto auditorija

Statistikos departamento duomenimis 2012 m. Lietuvoje internetu naudojasi 81 % ekonomiškai aktyvių gyventojų. Internautų pasiskirtymas amžiaus grupėse: 15-29 metų amžiaus grupėje - 96 %; 30-39 m. – 84 %; 40-49 m. – 72 %; 50-59 m. – 51 %; 60-74 m. – 24 %.

86 % interneto vartotojų ieškojo informacijos apie prekes ir paslaugas. Lankomiausios svetainės Lietuvoje: google.lt, gmail.com, delfi.lt, facebook.com, youtube.com, lrytas.lt, 15min.lt.

Kas penktas asmuo besinaudojantis internetu (14 % visų Lietuvos gyventojų) pirko ar užsakė prekės internetu.

Dažniausiai elektroninė prekyba buvo naudojama perkant drabužius, avalynę, sporto prekes (41 % el. prekybos vartotojų) ir bilietus į kultūros renginius (40 %). Namų ūkio reikmenis pirko 27 %, telekomunikacijų paslaugas – 22 %, turistines keliones, filmus ir muzikos įrašus – 16 %, elektroninius prietaisus – 15 %, spaudos leidinius bei apgyvendinimo paslaugas – po 13% elektroninės prekybos vartotojų. Išsamiau apie interneto auditoriją.

Turite klausimų?